nazev-firmy.gif, 8 kB

Pohřební služba HARMONIE s.r.o.

URL: https://www.pohrebni-sluzba.cz/nase-sluzby.php


Varianty pohřbu

Zpopelnění bez obřadu

Jedná se pouze o zpopelnění bez provedení smutečního obřadu v obřadní síni. Po domluvě s objednavatelem může být proveden rozptyl, vsyp, uložení do společného hrobu nebo vyzvednutí urny v kanceláři.

Kremace - zpopelnění s obřadem

Zpopelnění je v současné době nejrozšířenější zbůsob pohřbení. V tomto případě se jedná o provedení smutečního aktu v obřadní síni nebo vámi vybraném kostele všech církvích a následné zpopelnění zesnulého. Záleží pouze na Vás, jakou obřadní síň si z naší forografické nabídky vyberete.

Pohřeb do země

Samozřejmostí pro náš pohřební ústav je i zajištění pohřbu do země. Tento způsob používali lidé od dávnověku, i když současná uspěchaná moderní doba dává přednost finančně méně náročnému rituálu pohřbení, tzn. kremacím.

Pokud se však rozhodnete, že zesnulého budete chtít pohřbít uložením do hrobu nebo hrobky naši pracovníci Vám rádi pomohou tento typ pohřbu na všech hřbitovech zajistit. Všechny naše služby spojené s uložením zesnulého do země jsou kompletní, tzn.včetně výkopu hrobů, zajištění profesionálního řečníka či kněze k promluvě přímo na hřbitově, v naší nabídce je na přání klientů i živá hudba.